Мост между Восточной и Западной психиатрией

В березні 2002 р. в Санкт-Петербурзі (Росія), під час проведення конференції „ Дисоціації”, з метою розширення співпраці, що розвивалася цими роками ми заснували новий журнал Bridging Eastern and Western Psychiatry Мост между Восточной и Западной психиатрией. Перший номер журналу видається англійською, а другий російською мовами. Завданням журналу є розвиток відносин між східними та західними психіатрами.

Журнал PSYCHIATRY AND TERRITORY(ПСИХІАТРІЯ І ТЕРИТОРІЯ (країна, Батьківщина) був заснований в 1984р. В даний час публікується видавцем дослідницьких праць Teseo; Corso Italia, 108,56125 Pisa Italy.

Під час когресу, який був організований даним журналом та Інстииутом клінічної психіатрії в жовтні 1998 у м. Львові ) , було задумано проект створення цієї Web сторінки, яка служила би мостом для обміну досвідом в галузі психопатології між колегами Східної та Західної Європи.


Мост между Восточной и Западной психиатрией
Українська і Російська
“Психіатрія та Териорія"


Що означає термін територія в психіатрії ?

Територія цетермін, який використовується в Італії після утопічної та радикальної законодавчої реформи з метою визначити критичне ставлення щодо традицій клінічної психіатрії.

Територія мається на увазі як країна чи Батьківщина, як конкретне підгрунтя в соціально-культурному значенні, з історичними коренями.

Тексти цієї Web сторінки друкуються італійською, англійською та українською мовами. Керівництво цією сторінкою здійснються

"Psichiatria e Territorio"
Via Montauti, 2
55042 Forte dei Marmi (LU)Італія
тел і факс 003958485239
E-mail: difiorin@psyter.org


Міст між Західною та Східною психіатрієюУкраїна
вул. Єфремова 4/5
290059 Львів Україна
тел і факс 00380322 979495
e-mail: dasho@psyter.orgГоловний редактор:Маріо Ді Фіоріно (Італія), Марія Луїза Фигейра (Португалія)
Редакційна рада: Евгеній Крупицкий (Росія ), Олександр Фільц (Україна), Саломон Резник (Франція )Константин Данільян (Вірменія),Элізабет Веллер (США), Борут Шкодлар (Словенія), Анджей Чечники (Польща), Михаїл Решетников (Росія), Расім Сомер Дилер (Туреччина), Кристина Крюгер (Південна Африка), Богдана Тюдораче (Румунія) , Йоган Вандерлінден (Бельгія), Марко К’єза (Великобританія), Сладана Івежич (Хорватія).
Анвар Й. Галі (США).

Редакційна колегія: Арман Данильян, Альфредо Джеміиіані (координатори),

Мануелла Гаруглієри, Бернардо Спаццапан, Паоло Скокко, Сандро Родіг’єро, Луїджі Сарторе, Анжело Кассін, Росана Челлі, Альфредо Джемініані , Микелє Прокаччі(Італія), Хосе Мануель Джара, Фернандо Медероис Паіва (Португалія) Марук Егіян, Хачатур Гаспарян, Арман Данільян, Арменак Мкхитаріян (Вірменія), Еліна Мельник, Степан Євчук, Тетянаяна Рокета, (Україна).

Редакційний менеджер Тарас Дашо (Україна).Мост между Восточной и Западной психиатрией (Bridging Eastern and Western Psychiatry) видається кожні пів року та розсилається «Агенцією «Леополіс», 79000 вул..Ефремова 4/5, Львів, Україна (e-mail: dasho@mail.lviv.ua)
Перший номер буде видаватися англійською, а другий-російською мовами. Метою видання журналу є розвиток відносин між східними та Західними психіатрами. Також, під патронатом видання будуть організовуватися конференції, спільні роботи та навчальні програми.
Прислані статті видаються при умові їх оригінальності, та при умові, що вони написані виключно для нашого журналу.
Мост между Восточной и Западной психиатрией (Bridging Eastern and Western Psychiatrists) буде приймати до видавництва журнали. Що обговорюють психологічне сприйняття та психологічну практику. Особлива увага буде звернена на роботи в суспільної психіатрії«community psychiatry», Підготованої згідно вищевикладеним правилам видання:

- статті повинні бути надруковані в двох екземплярах, в яких повинні бути вказані –назва, автор, відділ чи інститут, резюме на англійській мові (а також на російській - для номера, де будуть поміщені статті на російські мові) не більше 10 строк. Статті повинні бути підписані авторами. Статті, переслані в Ms- Dos чи Windows дискетах (51/4, max 360K and 31/2) будуть прийматися в першу чергу. Всі електронні версії статей повинні бути відіслані, також в форматах doc чи rtf . Всі схеми повинні бути поданими в прграмах Helvetica і Arial. Всі зображення та діаграми повинні бути подані в форматі PICT;
-зображення, схеми та фотографії повинні бути пронумеровані таким чином, щоб номер на фотографії співпадав з номером надрукованим в тексті, з іменем автора, та назвою статті. Також під кожною схемою повинно бути надруковано її значення з текстом та подвійним інтервалом;
-Праці, також Роботи повинні мати заголовок, в якому повинно бути вказано науковий ступінь автора, місце його наукової праці, а також адресу, за якою він може отримувати кореспонденцію, абстракти, текст, відгуки та список літератури. Сторінки повинні бути пронумеровані, починаючи з заголовку;
- список літератури повинен вказувати їм‘я автора, рік публікації та статті чи книги на мові першовидавця;
- бібліографія в кінці статті повинна бути розміщена в прогресивному порядку згідно з цитатами в самому тексті в наступному вигляді:
Статті з журналів: повинні бути вказані прізвище автора з ініціалами, (всі використані фрагменти повинні бути процитованими, скорочення не приймаються),Назву статті, назву журналу та номер, рік публікації, сторінки.
Ди Фиорино М., Джеминьяни А.,Балестриери М.,.: Антипсихотические препараты второго поколения в лечении агрессивного настроения. Psichiatria e Territorio, 2001; 2, 1-7.
Книги: повинні бути вказані прізвище автора з ініціалами чи керівника (під керівництвом), назва книги, місто, видавець, рік.
Marks, I.M.: Fear, Phobias and Rituals. Panic, Anxiety, and Their Disorders. Oxford, Oxford University Press. 1987
Розділи в книзі: спочатку повинні бути вказані прізвище та ініціали автора розділу, назва розділу, прізвище та ініціали керівника (під керівництвом), назву книги, місто, видавця, рік.
Фильц А.: Вступне слово. In: Ди Фиорино М.:Тоталітарні інституцї і промивання мізків.Львів. Свічадо, 2000, 4-6.
На обкладинці конверту повинно бути вказане ім’я автора адресу та номер телефону, адресу електронної пошти.
- Статті повинні бути вислані головному Mario Di Fiorino, M.D., via Montauti, 4 I-55042 Forte dei Marmi (Italy) , чи по електронній адресі difiorin@psyter.org
-Статті будуть оцінюватися для публікації експертами з редакційної ради.
Авторські права на статті належать журналу. Ніяких фінансових зобов’язань перед авторм журнал не несеАвторсікі статті виражають виключно позицію автора.По причині швидких змін в медичній науці, читачеві рекомендується проводити незалежне підтвердження дозування ліків.

Видавнича почта повинна бути відіслана заадресою: Mario Di Fiorino, MD, via Montauti, 4 I-55042 Forte dei Marmi (Italy) E Mail: difiorin @psyter.org

Наш журнал зареєстровано на основі авторських прав Psichiatria e Territorio (як розділ). Дозволяється використання авторських прав для особистого користування чи внутрішнього використання спеціальних клієнтів. Не дозволяються інші способи використання авторських прав, такі як розповсюдження, перепродаж використання з рекламною метою. Ціна підписки: Ціна для інститутов 35 € (чи $) для клієнтів в Європі, 55 € (чи $) в США, Канаді та інших країнах.

Всі прохання щодо підписки можна висилати: Мост между Восточной и Западной психиатрией (Bridging Eastern and Western Psychiatrists) «Агенція «Леополіс», 79000 вул.Ефремова 4/5, Львів, Україна (адреса e-mail dasho@mail.lviv.ua)
Manager: dr. Taras Dasho, Leopolis agency, 79000 Efremov str. 4/5, Lviv (Ukraine)
e-mail dasho@mail.lviv.ua.
Зміни адреси, включаючи старий та новий адрес особи. Що отримує журнал повинні бути відіслані не пізніше місяця до дня її зміни.

Ця web сторінка має:
Український видавничий центр
Українська секція „Міст між Західною та Східною психіатрією”
Президент : Др. Степан Євчук,
Менеджер Др. Тарас Дашо
21 березня у Львові Україна під час конференції “The varieties of depressive experiences”була заснована Українська „Асоціація Міст між Західною та Східно психіатрією”, яка зареєстрована та включена до списку не урядових організацій Міністерством юстиції України.
Основними завданнями організації є організація та участь в Українських та міжнародних наукових та освітніх програмах; розвиток контактів між науковими та освітніми закладами;формування клімату толерантності в суспільстві до психічно хворих, що базується на конституційних правах, гарантованих всім членам суспільства, в тому числі і душевно хворим. Асоціація була заснована 11 лікарями та 2 юристами.
Президент асоціації: Степан Євчук, психіатр, Київ
Рада асоціації:
Ярослав Чуловський, лікар Львів
Тетяна Рокета, психіатр Київ
Юрій Дашо, Головний лікар інфекційної лікарні
Ревізійна комісія асоціації:
Володимир Семенів лікар, Львів
Тарас Дашо,юрист Львів
Кондратюк Ярема, юрист Львів.

Вірменський видавничий центр:
Асоціація дитячих психіатрів та психологів Вірменії (ACPP), заснована в 1997 році, перша (з часу коли Вірменія стала незалежною країною) та єдина професійна не урядова не прибуткова організація, що займається різними проблемами дитячого та підліткового психічного здоров’я. Це включає клінічні, академічні, дослідницькі, адміністративні та організаційні проблеми.
ACPP об’єднує всіх дитячих психіатрів Вірменії і більшість дитячих психологів та представників інших професій пов’язаних з дитячим психічним здоров’ям. Ми здійснили ряд програм з міжнародними організаціями та фондами, такі, як освіта громадськості, освіта медиків з метою розпізнання психічних розладів, та багато інших.
http://users.freenet.am/~acpp
Др. Арман Данильян лікар
arman.danielyan@cchmc.org or a.danielyan@att.net
Др.Марук Єгіян (президент) maruke@feenet.am
Др. Хачатур Гаспарян (віце президент) kachik@freenet.am
Др. Арменак Мкхітаріян (генеральний секретар) acpp@freenet.am


Прізвище*
Ім'я*
Назва*
Заклад*
E-mail*
Адреса*
Місто*
Поштовий індекс*
Телефон*
Аргументи, що цікавлять
 
Згоден Не згоден

HOME PAGE Go at the top of the pageA cura di Geko Sistemi